На Петра і Павла тернопільський архієрей служив у Хмельницькому

У понеділок, 12 липня 2021 року, коли Православна Церква урочисто святкує день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відвідав м. Хмельницький.
 
 

 
Цього дня для Хмельницької єпархії Православної Церкви України подвійне свято: адже всі вірні отримали приємну нагоду вітати свого архіпастиря – Преосвященого Павла, керуючого єпархією з днем його тезоіменитства, повідомляє пресслужба єпархії.
 
З нагоди свята в одному з храмів міста Хмельницького – на честь Всіх Святих землі Української – відбулися богослужбові урочистості, а саме Божественна Літургія та святковий молебень. Спільно помолитися разом з тезоіменитим владикою та численним місцевим духовенством прибули також митрополит Вінницький і Барський Симеон, який і очолив Богослужіння, та митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.
 
Окрім інших молитовних прохань, зокрема за визволення від нашестя чужинців, також була піднесена до Господа молитва за звільнення від згубної пошесті.
 
Під час Літургії єпископ Павло звершив дияконську хіротонію над іподияконом Мар’яном Кошілем.
 
На запричасному стиху проповідь виголосив протоієрей Миколай Катрич, в якій згадав про життя і подвиги апостолів Петра і Павла та наголосив на важливості для християн духовного спадкоємства від цих двох великих святих.
 
На святковому молебні підносилась молитва за Преосвященнішого єпископа Павла і його паству.