На молитовному сніданку в Тернополі молилися за мир в Україні

Автор:
У Тернополі 25 січня 2022 року відбувся молитовний сніданок, який об’єднав представників влади, громадськості, духовенства, силових структур, медійників, солдатів та волонтерів. Усі вони зібралися, аби помолитися за мир в Україні.
 
З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора участь у молитовному сніданку взяв секретар єпархіальної ради протоієрей Олег Гах.
 
Учасниками заходу, який є доброю традицією у понад 100 країнах світу, стали представники  тернопільських єпархій УГКЦ, Римо-католицької Церкви та інших християнських Церков та релігійних організацій Тернопілля, керівники області та міста Володимир Труш, Михайло Головко, Сергій Надал, представники місцевих органів влади, громадськості. 
 
Під час молитовного сніданку молилися за мир в Україні, воїнів на Сході, українських захисників і волонтерів, державу та український народ.
 
Виступаючи перед учасниками заходу протоієрей Олег Гах зокрема нагадав, що з благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія найближчої неділі, 30 січня, у всіх храмах Православної церкви України додатково лунатимуть особливі молитви за нашу Батьківщину, український народ та військо.
 
Нагадаємо, що перший молитовний сніданок у Тернополі провели 2017 року.
 
Такі заходи вже понад 60 років відбуваються у США. Вони дали початок аналогічним зібранням у Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Вважається, що молитовні сніданки сприяють духовному єднанню та порозумінню політиків, духовенства, громадськості і бізнесу з усього світу.

Фото зі сторінки у фейсбуці голови обласної ради Михайла Головка.