Митрополит Нестор освятив іконостас у храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Збаража

У сьому неділю після Пасхи та в день пам’яті отців Першого Вселенського собору, 16 червня 2024 року, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор здійснив архіпастирський візит до Збаража.

На запрошення настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці протоієрея Мирослава Ожибка Високопреосвященнійший владика освятив розписи іконостас і звершив там Божественну літургію.

Крім настоятеля, архієреєві співслужили Збаразький благочинний протоієрей Іван Лесик, Підволочиський благочинний протоієрей Тарас Махніцький, завідува єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич, запрошене духовенство.

Під час відправи лунали молитовні прохання в час, коли Батьківщина в небезпеці, за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

З благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія митрополит Нестор нагородив протоієрей Мирослава Ожибка орденом святого великомученика Юрія Переможця, а також вручив церковні нагороди жертводавцям храму.

Більше фото – на сторінці єпархії у фейсбуці.