Митрополит Епіфаній освятив дзвони кафедрального собору святих Костянтина та Єлени в Тернополі

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 20 травня прибув до Тернополя, де звершив чин освячення дзвонів кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина та Єлени.

За богослужінням також молилися архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, капелани, запрошене духовенство, віряни, представники місцевої влади та меценати.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви після освячення дзвонів звернувся до присутніх із архіпастирським словом.

“Кожного разу, прибуваючи до Тернополя, ми бачимо, як храм святих Костянтина та Єлени будується і зростає. Вірю, що й наступні роки ми також будемо радіти з того, що ці дзвони, які сьогодні освятили, будуть підняті. Відтак вони надихатимуть і відганятимуть всяке зло від нашого життя”, – зокрема сказав Предстоятель.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній висловив вдячність архієпископу Тернопільському і Кременецькому Нестору, а також усім тим добродіям, які долучаються до розбудови храму, який є осердям Тернопільської єпархії.

“І якщо кожна єпархія буде розбудовуватися, то й наша помісна Українська Православна Церква також зміцнюватиметься, утверджуватиметься й буде надійною духовною основою нашої держави”, – зазначив Предстоятель.

Після завершення урочистого богослужіння Блаженнійший Митрополит Епіфаній відзначив міського голову Сергія Надала орденом святого великомученика Юрія Переможця та голову Тернопільської ОДА Володимира Труша орденом святого рівноапостольного князя Володимира III ступеня.

Фото Максима Кириліва.

Більше фото – на сторінці єпархії у фейсбуці.