Митрополит Епіфаній благословив дітей із діагнозом СМА

20 травня 2021 року під час першосвятительського візиту в Тернополі Блаженнійший Митрополит Епіфаній зустрівся з дітьми Арсенієм Борисом та Максимом Антонишиним, які страждають на спінальну м’язову атрофію та з їхніми батьками.

«Молитва і добре слово здатні дарувати надію. У часи випробувань важливо не падати духом, бо якщо всередині відбувається злам, людина втрачає все. Потрібно пам’ятати, що у Бога немає нічого неможливого. Після Свого Вознесіння Господь не полишив нас, і щоденно ми стаємо свідками Його чудес», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

У п’ятницю, 21 травня, о 18:00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у місті Тернополі Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній молитиметься за здоров’я, Боже благословіння діткам зі спінально-м’язовою атрофією, яких є 300 в Україні.

А в суботу, 22 травня, після Божественної літургії у Свято-Троїцькому духовному центрі в Тернополі, відбудеться благодійний ярмарок, кошти з якого будуть передані батькам Арсенія та Максима.