Капелани взяли участь у турнірі «Лицарі Духу»

Автор:

310 грудня 2016 року з благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, старший військовий капелан Тернопільської області прот. В’ячеслав Кізілов разом з командами «Капелан» (священики УПЦ КП), «Козаки» (козаки Українського Реєстрового Козацтва), ВСП та 44-ї бригадою взяли участь у турнірі з футболу. Змагання під назвою «Лицарі Духу» були присвячені Дню Збройних Сил України.

Капелан розпочав захід з молитви та благословив відкриття турніру. Організатори з Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, звернувшись до присутніх, наголосили, що такі заходи дають змогу збиратися всім за велінням серця. Бійці 44-ї артбригади висловили велику подяку за підтримку та духовну опіку своєму духівникові.

Справжні капелани та козаки вкотре продемонстрували хорошу фізичну форму, силу духу і високі моральні якості. Переможцями турніру з міні-футболу стала команда «Козаки», яка перемогла у фіналі команду 44-ої бригади з рахунком 7:6.

Турнір об’єднав багатьох людей, які не тільки мріють про мир та нашу спільну перемогу, а докладають для цього максимум зусиль.

10

7

9

5

2

1