Храмове свято у Свято-Юріївському монастирі

Автор:

DSC_04856 травня 2017 року, коли Православна Церква вшановує пам’ять св. вмч. Юрія Переможця, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, молився у Свято-Юріївському чоловічому монастирі на хуторі Вірля Кременецького району.

У день храмового свята в обителі було звершено святкову Божественну літургію. Священноархімандриту співслужили намісник монастиря ігумен Полікарп (Касько), благочинний Кременецького району прот. Анатолій Довгалюк, секретар єпархіальної ради Тернопільської єпархії свящ. Олег Гах, духовенство Тернопільської та Київської єпархій.
 
На паперті храму архіпастиря зустріли юні парафіяни. Намісник обителі підніс владиці хрест і запросив звершити літургію.
 
Після заамвонної молитви священнослужителі та миряни пройшли хресною ходою навколо храму із читанням Святого Євангелія та окропленням усіх прихожан святою водою.
 
По закінченні хресного ходу архієпископ Нестор виголосив проповідь, у котрій розповів про життя святого великомученика Юрія, його страждання та непохитну віру.
 
Після проповіді владики намісник монастиря подякував Священноархімандриту обителі, священикам та всім вірним, які брали участь в богослужінні та спільній молитві.
 
 

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.