Храмове свято у Горинці

10 вересня 2019 року Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, з архіпастирським візитом відвідав Кременецьке благочиння. З нагоди престольного свята храму преподобного Іова Почаївського в с. Горинка владика Нестор звершив святкову Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Миколай Мних, Кременецький благочинний прот. Володимир Буграк, Вишнівецький благочинний прот. Святослав Швець, Зборівський благочинний прот. Володимир Задвірний, намісник Свято-Юріївського монастрия на Вірлі ігумен Полікарп (Касько) і запрошене духовенство з Тернопільської та Рівненської єпархій.

На запричасному стиху проповідь про життя і служіння преподобного Іова почаївського виголосив прот. Андрій Любунь.

Цього святкового дня храм був наповнений великою кількістю парафіян і гостей. Багато з них прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господніх.

Після Літургії на подвір’ї храму було звершено літію за жителями Горинки, які загинули під час Другої світової війни.

Опісля духовенство на чолі з владикою Нестором, а з ними і всі присутні на богослужінні вийшли на обхід довкола храму. Під час обходу священнослужителі читали Святе Євангеліє, а Високопреосвященнійший владика окроплював усіх освяченою водою.

Наприкінці архієпископ Нестор нагородив митрополичою грамотою хор храму, старосту храму – грамотою з відзнакою.

Архіпастир привітав парафіян храмовим празником. Настоятель храму подякував владиці та духовенству за візит і спільну молитву, а також висловив вдячність усім тим, хто долучився до благоустрою храму.

Також цього дня архієпископ Нестор звершив чин благословення подружжя прот. Миколая мниха та матінки Любові в день 25 ліття їхнього шлюбу.

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.