Храмове свято на честь великомученика Юрія Переможця у Заставчому

Автор:

6 травня 2018 року, у 5-ту неділю після Пасхи, про самарянку та день пам’яті святого великомученика Юрія Переможця, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор на запрошення настоятеля парафії святого великомученика Юрія Переможця прибув у Заставче Підгаєцького благочиння. З нагоди храмового свята владика Нестор звершив Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужили Підгаєцький благочинний протоієрей Петро Федів, настоятель храму священик Володимир Капустяник, завідувач єпархіальної канцелярії священик Володимир Зубілевич і запрошене духовенство.

Перед початком Літургії архієрей освятив антимінси для храмів Підгаєцького благочиння і звершив чин відновлення храму.

На ектеніях звучали додаткові прохання і молитва, в яких духовенство і вірні просили у Господа допомоги й благословення в утвердженні в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України і Верховну Раду і за розпочате діло рук їх.

Наприкінці Літургії владика Нестор привітав парафіян з храмовим святом та звернувся до них із повчальним словом на тему євангельського читання про розмову Господа нашого Ісуса Христа із самарянкою.

Також Високопреосвященнійший владика разом із духовенством виголосив молитву за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.