Храм Успіння Пресвятої Богородиці у Дзвинячі відзначив престольне свято

Автор:

528 серпня 2017 року, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з архіпастирським візитом відвідав Заліщицьке благочиння. У храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Дзвиняч владика Нестор звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята.

На церковному подвір’ї юні парафіяни зустріли архіпастиря квітами і короваєм на вишитому рушникові, подякувавши владиці Нестору за візит.

Перед початком літургії владика освятив антимінси для Заліщицького благочиння.

Під час Богослужіння Його Високопреосвященству співслужили Заліщицький благочинний прот. Михаїл Бубнів, настоятель храму свящ. Андрій Вирозуб, запрошене духовенство.

На малому вході архієпископ Нестор нагородив настоятеля храму свящ. Андрія Вирозуба правом носіння камилавки.

За Божественною літургією архієпископ Нестор виголосив проповідь на тему свята, зазначивши, що Успіння Пресвятої Богородиці було підсумком всього Її праведного життя. Вона не народилась святою, але любов до Бога і бажання Йому послужити всім своїм життям привело до того, що Вона була вибрана стати Матір’ю Божою. Але й після народження Христа Спасителя Вона продовжувала своїм благочестям і любов’ю служити Богу, тому й удостоїлася такого чудесного Успіння.

“Кожен православний християнин повинен теж всім своїм життям служити Богу, спрямовувати душу і серце до Бога і мати щиру любов до Господа і до ближніх. А Пресвята Богородиця буде завжди молитовно заступатись за нас і благословляти на духовне вдосконалення і спасіння”, – сказав архієрей.

Архієрей також подякував найактивнішим парафіянам та нагородив благословенними грамотами Павла Миколайовича Павлюка, Андрія Павловича Садовника та Павла Петровича Дрозда.

По завершенні Божественної літургії владика Нестор разом із духовенством звершив чин освячення води і окропив усіх присутніх на святі освяченою водою.

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.