Священики єпархії взяли участь в урочинах з нагоди Дня добровольця

Автор:

15 березня 2018 року на Микулинецькому кладовищі в Тернополі відбулася поминальна панахида та покладання квітів до могил воїнів АТО, добровольців, які віддали своє життя у боротьбі за Україну. Вшанувати пам’ять героїв прийшли родини і побратими загиблих, представники влади та духовенства.

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора поминальне богослужіння очолив секретар єпархії протоієрей Олексій Головацький у співслужінні духовенства єпархії: протоієрея Романа Лугового, протоієрея Тараса Факи, священика Сергія Росіцького і представників духовенства інших Церков.

«Ми схиляємо голови перед людьми, які полягли на захисті української державності та ще раз усвідомлюємо, якою ціною нам дається мир у країні, ціною життя найкращих українців, Героїв», – зазначив очільник Тернополя Сергій Надал.

Міський голова Тернополя висловив шану Героям та їхнім батькам, рідним та близьким за їх вклад у боротьбу за Незалежність України.

Того ж дня священики єпархії взяли участь у заходах з нагоди Дня добровольця на Театральному майдані, де  близько сотні військовослужбовців, бійців-добровольців, представники влади і духовенства хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув у боротьбі з ворогом, та помолилися за їх світлу пам’ять, а також за мир в Україні. 

 

Фото прес-служби Тернопільської міської ради.