Духовенство єпархії молилося в Свято-Миколаївському храмі в мкрн «Кутківці»

Автор:

kutkivci_319 грудня 2016 року, у день пам’яті свт. Миколая Чудотворця, на запрошення митр. прот. Віталія Лілякевича священики Тернопільської єпархії взяли участь у Богослужінні з нагоди престольного празника у Свято-Миколаївському храмі Тернополя (мікрорайон Кутківці). 

Нещодавно місцева церковна громада Української Автокефальної Православної Церкви ухвалила рішення перейти до Української Православної Церкви Київського Патріархату, звернувшись із відповідним клопотанням до керуючого Тернопільською єпархією УПЦ КП архієпископа Нестора. У день престольного празника секретар єпархії прот. Олексій Головацький і діловод єпархії прот. Руслан Притула прибули на Свято-Миколаївську парафію молитовно розділити радість свята.

Відрадно, що в області триває об’єднавчий процес для досягнення остаточної єдності  трьох гілок Українського Православ’я. За останні два роки більш ніж три десятки парафій УАПЦ та УПЦ Московського Патріархату перейшли під омофор Святійшого Патріарха Філарета та Високопреосвященного архієпископа Нестора.

У важкі для України часи об’єднання усіх православних українців у єдину Помісну Українську Православну Церкву є виявом справжньої дієвої любові до України та Церкви.

kutkivci_3

kutkivci_1

kutkivci_4