Допомогу від тернополян відправили бійцям на схід

Автор:

1Подарунки до новорічно-різдвяних свят та необхідні побутові речі й продукти відправили з Тернополя у зону АТО. Допомогу українським бійцям, котрі захищають Батьківщину від проросійських бойовиків і російських окупантів, зібрали віруючі Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату та небайдужі мешканці міста й області.

Цього разу на схід України від мешканців Тернопілля передали багато медикаментів. Зважаючи на холодну пору року, ліки для запобігання застуді та грипу та лікування цих недуг, нині особливо актуальні. 

«Завдяки пожертвам парафіян закупили і передали нашим захисникам медикаментів на три тисячі гривень, – зазначає настоятель храму Різдва пресвятої Богородиці в Тернополі, секретар Тернопільської єпархії прот. Олексій Головацький. – Люди зібрали для наших хлопців також чимало продуктів, теплого одягу, солодощів. Найближчими днями бійці у зоні бойових дій отримають подарунки від тернополян».

За словами священика храму прот. Романа Лугового, до організованої в Тернополі акції зі збору подарунків для бійців долучилися мешканці не тільки з районів області: Кременеччини, Гусятинщини, інших, – а й, наприклад, парафіяни храму Різдва Пресвятої Богородиці, котрі нині перебувають за кордоном, зокрема в Канаді. Так, завдяки пожертві Андрія Гончара вдалося закупити ліки. Інший благодійник передав для бійців сто півлітрових банок м’ясних консервів.

Організатори акції щиро вдячні всім, хто відгукнувся на заклик про збір допомоги для українських воїнів на сході країни і взяв у ній посильну участь.35