Священики єпархії благословили учасників Всеукраїнського фестивалю «Цвіт вишиванки»

Автор:

Два дні, 12-13 травня 2018 року, в Тернополі тривав Х Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт вишиванки». Свято відвідали тисячі жителів та гостей Тернопільської області.

Під час заходу було встановлено рекорд України «Найбільша кількість депутатів усіх рівнів у вишиванках на одній локації» в категорії «Масові заходи». Крім цього, визначили переможців конкурсу на кращий вишитий герб України, області, району, міста, селища та села.

Із благословення Високопреосвященнійшого Нестора, архієпископа Тернопільського та Кременецького, Українську Православну Церкву Київського Патріархату на заході представляла група священнослужителів міста Тернополя: ключар кафедрального собору свв.Костянтина та Єлени прот.Євген Заплетнюк, прот.Тарас Фака та священик Сергій Стельмах.

Разом із духовенством Української Автокефальної Православної Церкви та Української Греко-католицької Церкви було відслужено молебень до Пресвятої Богородиці, після чого священнослужителі поблагословили всіх учасників, організаторів і гостей фестивалю.

Прес-служба Тернопільської єпархії

Фото: Іван Пшоняк.