Божественна літургія в день пам’яті святого апостола Андрія Первозваного

У двадцять сьому неділю після П’ятидесятниці, 13 грудня 2020 року, в день коли Свята Православна Церква вшановує святого апостола Андрія Первозваного, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор на запрошення протоієрея Тарасія Махніцького з архіпастирським візитом прибув у Підволочиськ.

Високопреосвященнійший владика звершив Божественну літургію в Андріївському храмі Свято-Троїцького собору з нагоди престольного свята.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору, Підволочиський благочинний прот. Тарасій Махніцький, запрошене духовенство Тернопільської та сусідніх єпархій.

За традицією архієрея зустріли наймолодші парафіяни, які вручили владиці запашний коровай.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Наприкінці недільної відправи було звершено молебень до святого апостола Андрія Первозваного.

По завершенні богослужіння архієпископ Нестор привітав парафіян і духовенством зі святом і закликав на всіх Господнє благословення.