Божественна літургія у тридцять другу неділю після П‘ятидесятниці

Автор:

У тридцять другу неділю після П‘ятидесятниці, 30 січня 2022 року, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор очолив Божественну літургію у каплиці кафедрального собору свв. рівноапп. Костянтина і Єлени м. Тернополя.

Архієреєві співслужили клірики собору протоієрей Володимир Савчин, протоієрей Олег Гах, протодиякон Юрій Коханський, протодиякон Назарій Тернопільський та диякон Микола Заяць.

Під час богослужіння лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Наприкінці відправи Його Високопреосвященство виголосив архіпастирське слово проповіді, в якому згадав про звернення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого митрополита Епіфанія до українського народу із закликом зберігати розсудливість, не піддаватися на провокації, відкласти внутрішні другорядні суперечки перед обличчям зовнішньої загрози. Владка наголосив, що спільне завдання українців нині – показати російським правителям: подолати Україну неможливо, ми будемо боротися і захищати себе та рідну землю до перемоги.

Завершилося недільне богослужіння молебнем, під час якого виголошувалися прохання, щоби Господь охоронив всіх людей України в час тяжких випробувань та зберіг наших воїнів. Також архієпископ Нестор підніс особливу молитву коли Батьківщина в небезпеці.

Фото диякона Миколи Заяця.

Більше фото – на сторінці єпархії у фейсбуці.