Богослужіння за протоієреєм Олександром Страхарчуком у 40-й день його упокоєння

Автор:

У суботу, 18 травня 2018 року, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відвідав с. Великі Дедеркали Шумського благочиння. Високопреосвященнійший владика звершив заупокійну службу за протоієрем Олександром Страхарчуком у 40-йдень його упокоєння. Настоятель храму святителя Миколая Чудотворця 12 квітня відійшов у вічність на 41-му році життя після раптової хвороби.

Архієрею співслужило соборне духовенство. Вшанувати пам’ять отця Олександра до храму прийшли рідні й близькі покійного, парафіяни громади Миколая Чудотворця.

Після богослужіння, звертаючись до присутніх у храмі, архієпископ Нестор зазначив, що отець Олександр, як духовний наставник, який вів до спасіння своїх парафіян, а також своїх співбратів священиків, був для всіх прикладом, авторитетом, зразком любові. Нині він молиться за всіх уже перед самим Господом. Архієрей закликав усіх щиро молитися за спочилого у Бозі протоієрея Олександра, а Всемилосердний Господь по наших щирих молитвах нехай дарує йому Царство Небесне і вічную пам’ять.

Архієрей призначив новим настоятелем парафії святителя Миколая Чудотворця с. Великі Дедеркали священика Михайла Шевчука.

Владика Нестор разом із духовенством також відслужив літію на могилі протоієрея Олександра Страхарчука у Горинці на Кременеччині.