Богослужіння 25-ї неділі по П’ятидесятниці

У 25-ту неділю після П’ятидесятниці, 29 листопада 2020 року, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор звершив Божественну літургію в каплиці кафедрального собору свв. рівноапп. Костянтина та Єлени м. Тернополя.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору протоієрей Володимир Зубілевич, протоієрей Володимир Савчин, протоієрей Олег Гах, протоієрей Петро Мельничук, протодиякон Юрій Коханський, протодиякон Андрій Вовк і диякон Назарій Тернопільський, а також протоієрей Іван Жигайло, ієрей Михайло Осадчук і диякон Володимир Малярчук.

За Божественною літургією архієпископ Нестор хіротонізував студента 3-го курсу Волинської православної богословської академії Вадима Кружілку на диякона.

Архієрей вручив чергову богослужбову нагороду – право носіння палиці – настоятелю парафії у Малій Снігурівці Лановецького благочтння протоієреєві Івану Жигайлу.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Наприкінці богослужіння лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).