Біля каплиці-пантеону в Лішні висадили нові дерева на Алеї пам’яті Героїв

20 листопада 2019 року, напередодні свята Собору Архістратига Божого Михаїла та iнших Небесних Сил безплотних, у каплиці-пантеоні Героїв АТО в Лішні Кременецького району молитовно вшанували пам’ять спочилих воїнів землі української у війні з російськими окупантами.

Панахиду за загиблими у російсько-українській війні відслужив настоятель парафії св. праведної Анни с. Лішня прот. Андрій Любунь. Цього дня за душі Героїв молилися представники родин загиблих з Херсонщини, кременецькі пластуни, учні Білокриницької школи та студенти лісотехнічного коледжу.

Після заупокійного богослужіння вони висадили біля каплиці 137 червоних дубів. Саме стільки бійців із Херсонщини загинуло під час війни на Донбасі.  

Алея пам’яті біля каплиці-пантеону Героїв АТО з’явилася у травні. Тоді представники влади, духовенства і громадськості висадили дерева на честь загиблих воїнів з Тернопілля. Напередодні Дня Гідності і Свободи у Лішню прибули сім родин з Херсонської області, чиї сини поклали життя за Україну у війні з російським агресором.

Каплиця-пантеон у Лішні – єдина в Україні, де розміщені гранітні плити із прізвищами загиблих на Донбасі бійців з кожної області.

Фото з вільних джерел.