Бійці 44-ї артбригади повернулися із зони АТО до Тернополя

Автор:

22405410_1602900219771740_5901448358331183459_n10 жовтня із зони проведення антитерористичної операції на сході України до Тернополя повернулися бійці 44-ї підрозділу окремої артилерійської бригади ОК «Захід», які впродовж тривалого часу виконували завдання на території Луганської області.

Ешелон прибув майже опівночі, проте на пероні воїнів зустрічали рідні та близькі, вище командування та влада краю, духовенство, школярі Тернополя, військовослужбовці та їхні побратими, повідомляє прес-служба 44-ї артбригади.

Традиційно військових вітали хлібом з сіллю, грав духовий оркестр, всіх пригощали гарячим чаєм. Захисники України, які тривалий час несли службу в зоні АТО, отримали відзнаки та грамоти, медалі та подяки за сумлінну службу та взірцеве виконання службових обов’язків.

Прибулих військовослужбовців благословив керуючий Тернопільською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. Звертаючись до українських захисників, він наголосив, що вони проявили найбільшу любов до своєї землі і свого народу, бо щодня ризикували життям.

«Багато хто може говорити про патріотизм, про любов до України. Ви цю любов звершували щодня. І завдяки вашій любові до Батьківщини ворог не може просунутись далі і, вірю, скоро буде відкинутий за кордони держави. Хай Всемилосердний Господь обдаровує вас Своїми щедротами, береже від усякого зла, дає здоров’я вам, вашим рідним і близьким і нехай з Його благословення і вашими зусиллями нарешті прийде на українську землю мир», – сказав владика Нестор.

Фото прес-служби 44-ї артбригади.