Архієрейський візит у Сураж

9 серпня 2019 року, у день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з архіпастирським візитом відвідав Шумське благочиння. У храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Сураж архієрей звершив Божественну літургію.

Архіпастиря на церковному подвір’ї зустріли парафіяни храму зі словами вітань і короваєм.

Під час Літургії Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Володимир Гонтар, Шумський благочинний прот. Миколай Бабій, запрошене духовенство.

Після Херувимської пісні Високопреосвященнійший Нестор звершив хіротонію, рукоположивши іподиякона Тараса Дідика на диякона.

На запричасному стиху проповідь виголосив прот. Василь Дідик.

Цього святкового дня храм був наповнений великою кількістю парафіян і гостей. Багато з них прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господніх.

Після Літургії духовенство разом із парафіянами звершили обхід храму із читанням Святого Євангелія. По завершенні обходу владика Нестор окропив присутніх освяченою водою.

Опісля владика Нестор звернувся до пастви зі словами повчання про важливість виховання дітей у вірі, насамперед власним прикладом, і закликав молитися не тільки за себе і своїх рідних, а й за тих, хто потребує нашої допомоги і молитовної підтримки.