Архієрейський візит у Мишків Заліщицького благочиння

8 листопада 2018 року, у день, коли Свята Православна Церква вшановує одного зі своїх Великомучеників – святого Димитрія Солунського, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з архіпастирським візитом побував у Мишкові Заліщицького району.

На церковному подвір’ї свого архіпастиря першими зустріли молоді парафіяни, котрі піднесли владиці Нестору запашний коровай.

На запрошення настоятеля храму священика Назара Кучирки Його Високопреосвященство у співслужінні з духовенством звершив святкову Божественну літургію в храмі Димитрія Солунського.

Після Богослужіння біля храму було звершено чин освячення води.

Наприкінці архієрей звернувся до пастви з повчальною проповіддю про подвиг святого великомученика Димитрія, який допоміг в серцях багатьох людей запалити любов до Бога і привести їх до спасіння.

Владика Нестор розповів про те, що сьогодні означає бути справжнім християнином.

“Сьогодні за те, що ми визнаємо себе християнами перед людьми, ніхто нас не поведе на смерть. Але це не означає, що диявол припинив боротьбу з вірою Христовою і Церквою. Диявол продовжує боротьбу, але вже іншими способами. Коли ми, дбаючи про матеріальне благополуччя, не знаходимо часу на молитву, тим самим ми вибираємо поклоніння дияволу, бо вважаємо матеріальні речі важливішими за наше спасіння”, – сказав архієпископ.

Його Високопреосвященство закликав усіх нещадно боротися зі своїми гріхами, не шукаючи їм виправдання, щиро молитися і завжди в житті керуватися настановами, які Господь дав нам через своє святе Євангеліє.