Архієрейський візит у Касперівці Заліщицького благочиння

16 вересня 2018 року, в неділю 16-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, з архіпастирським візитом відвідав Заліщицьке благочиння.

У храмі Параскеви Пятниці села Касперівці Високопреосвященнійший владика звершив чин освячення престолу і відслужив Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Василь Зубик, Заліщицький благочинний протоієрей Михайло Бубнів та запрошене духовенство.

Цього святкового дня у храмі зібралося багато парафіян, щоб разом з Високопреосвященним владикою вознести молитви до Господа.

Опісля Богослужіння владика Нестор звернувся до присутніх із проповіддю на тему недільного Євангельського читання.

“Господь дав нам найцінніший скарб – можливість спасіння. Він відкрив нам шлях на небеса, ми народилися і виховані в православній вірі, яка зберігається незмінно від часів Христа Спасителя. Проте це не означає, що ми є кращими за інших, а що ми маємо найбільш пряму дорогу до спасіння. Але ми не спасемося тільки тому, що є православними християнами, якщо не будемо примножувати в собі все те, що нам дав Господь: скарб молитви, з допомогою якої ми спілкуємося з Богом; величний і славний скарб – Святе Євангеліє, через яке Він спілкується з нами; покаяння як можливість очищатися від гріхів, які ми вчинили протягом свого життя. І найбільше, що може людина отримати – Він дав нам Своє Тіло і Кров, щоб причащаючись їх, ми стали дітьми Божими і через Святе Причастя ставали єдиними з нашим Господом і Спасителем”, – сказав владика Нестор.

Архієрей закликав вірних берегти і примножувати дані Господом скарби.

Владика Нестор нагородив ювілейною медаллю “1030 років хрещення Руси-України” Богдана Григоровича Пасічного.