Архієрейське богослужіння в Оприлівцях Збаразького благочиння

12 липня 2019 року, у день пам’яті святих і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, відвідав Збаразьке благочиння. На запрошення настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Оприлівці протоієрея Михайла Найка архієрей звершив Божественну літургію.

Його Високопреосвященству, окрім настоятеля храму, співслужили Збаразький благочинний протоієрей Іван Лесик і запрошене духовенство.

Після Божественної літургії духовенство і парафіяни хресним ходом пройшли до каплиці, де архієрей звершив водосвятний молебень.

Також владика Нестор звершив чин освячення нового дзвона.

Варто додати, що цей день для мешканців села був особливо урочистим. Адже релігійна громада Оприлівців відзначила 30-річчя з дня відновлення богослужінь у храмі Покрови Пресвятої Богородиці.

Цього ж дня архієпископ Нестор побував у Збаражі, де відбулося відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні Устиму Голоднюку і Назарію Войтовичу. Архієрей разом із духовенством відслужив літію за упокій душ юних Героїв і прочитав молитву на освячення пам’ятника.