Архієрейське богослужіння в день свята Обрізання Господнього

14 січня 2020 року у день свята Обрізання Господнього, день пам’яті святителя Василія Великого архієп. Кесарії Каппадокійської (379). Свт. Петра Могили, митрополита Київського і Галицького, та всієї Руси (1647) та Новоліття, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з архієрейським візитом відвідав Збаразьке благочиння. На запрошення настоятеля парафії Преображення Господнього у селі Гніздичне Високопреосвященнійший владика звершив Божественну літургію Св. Василія Великого.

Його високопреосвященству співслужили настоятель храму, Збаразький благочинний прот. Іван Лесик, запрошене духовенство.

Цього святкового дня багато парафіян прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господніх з рук Високопреосвященнійшого владики Нестора.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Після відпусту архіпастир звершив новорічний молебень під час якого у молитвах спільно з паствою просив благословення на прийдешній рік.

Після богослужіння архієпископ Нестор звернувся до віруючих зі словом повчання і  привітав усіх зі святом.

Також архієрей нагородив благословенними грамотами низку парафіян громади Преображення Господнього у Гніздичному, яка рік тому вийшла з-під юрисдикції Православної Церкви Московського патріархату та приєдналася до Української Помісної Православної Церкви (ПЦУ).