Архієрейське богослужіння у Свято-Юріївському монастирі

5 серпня 2020 року, в середу дев’ятої седмиці після П’ятидесятниці, у день вшанування Почаївської ікони Божої Матері, у Свято-Юріївському монастирі на хуторі Вірля, що в Кременецькому районі, відбулося архієрейське богослужіння.

На запрошення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора молитовно вшанувати Почаївську ікону Божої Матері прибули митрополит Переяславський і Вишневський Олександр та єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей.

Високопреосвященним владикам співслужили намісник монастиря ігумен Полікарп (Касько), духовенство Кременецького благочиння Тернопільської, а також священники Переяславсько-Вишневської та Володимир-Волинської єпархій.

На літургії, що відбулася на галявині біля Свято-Юріївського храму, молилися миряни з навколишніх сіл.

Під час богослужіння архієпископ Нестор возвів намісника монастиря ігумена Полікарпа у сан архімандрита.

З проповіддю до присутніх на літургії звернувся єпископ Матфей.

Після літургії Високопреосвященнійший Нестор нагородив мирян, які найбільше долучилися до розбудови монастиря, благословенними грамотами.

По завершенні богослужіння на Вірлі архієпископ Нестор і запрошені архієреї відвідали Преображенський собор м. Кременця. Високопреосвященні владики звершили короткий молебень, після якого тернопільський архіпастир провів гостям екскурсію собором.

Опісля архієпископ Нестор і єпископ Матфей  відвідали с. Лішня Кременецького району. У каплиці-пантеоні Героїв архієреї благословили відкриття Всеукраїнської прощі родин загиблих у війні з російським окупантом і освятили прапори, які майорітимуть біля каплиці.

Владика Нестор відзначив благословенними грамотами волонтерів.