Архієрейське богослужіння у свято Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня 2021 року, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор звершив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Тернополі з нагоди престольного свята.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму, секретар Тернопільської єпархії протоієрей Олексій Головацький, клірик храму протоієрей Роман Луговий, обласний благочинний протоієрей Борис Солтис, Підволочиський благочинний протоієрей Тарас Махніцький, Волочиський благочинний (Хмельницька єпархія) протоієрей Микола Фатич, численне запрошене духовенство.

Архієрей освятив антимінси для потреб Тернопільської єпархії, а також звершив хіротонію: підніс насельника Свято-Амфілохіївського монастиря у Малій Іловиці ієродиякона Митрофана у сан ієромонаха.

У день престольного свята до храму прийшли чимало парафіян, багато з яких прийняли таїнство Сповіді та причастилися Святих тайн Тіла і Крові Господньої.
 
На запричасному проповідь виголосив протоієрей Олексій Філюк.
 
Після богослужіння з благословення митрополита Київського та всієї України Епіфанія архієпископ Нестор нагородив клірика храму протоієрея Романа Лугового орденом святителя і чудотворця Миколая.
 

 

Більше фото з події на сторінці єпархії у фейсбуці.