Архієрейське богослужіння у храмі архістратига Михаїла села Бірки Шумського благочиння

29 вересня 2018 року Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, з архіпастирським візитом відвідав Шумське благочиння. У храмі архістратига Божого Михаїла села Бірки владика Нестор звершив Божественну літургію з нагоди 10-річчя переходу парафії до Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Першими на сходах храму свого архіпастиря зустріли юні парафіяни в національних строях і вручили йому запашний коровай.

Під час Богослужіння його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Павло Медицький, Шумський благочинний протоієрей Микола Бабій та запрошене духовенство.

Цього святкового дня храм був наповнений великою кількістю парафіян і гостей. Багато з них прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господніх. Після Богослужіння відбувся хресний хід довкола храму з окропленням вірних освяченою водою.

Високопреосвященнійший владика звернувся до присутніх з повчальним словом.

Також архієрей вручив медалі, присвячені 1030-літтю з дня хрещення Київської-Русі, першому настоятелю храму прот. Василю Мокрицькому, а також настоятелю храму свящ. Павлу Медицькому . Найактивніші парафіяни отримали з рук владики благословенні грамоти.

Наприкінці відбувся подячний концерт парафіян за спільну молитву.