Архієрейське богослужіння у четверту неділю по П’ятидесятниці

14 липня 2019 року, у неділю четверту після П’ятидесятниці, Православна Церква вшановує пам’ять безсрібників та мучеників Косми та Даміана. Цього дня архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор очолив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Тернополі.

За богослужінням архіпастирю співслужили клірики храму секретар єпархіального управління протоієрей Олексій Головацький та протоієрей Роман Луговий.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

На завершення Літургії архієпископ Нестор звернувся до присутніх з повчальним словом, у якому наголосив на важливості істинної віри у Господа.

“Часто наша віра в Бога потребує якихось зовнішніх проявів. Щоб повірити у промисел Божий, нам потрібні якісь знаки. Часто від людей можна почути: чому зараз нема таких чудес, як у часи Христа Спасителя? У ті часи люди буди далекі від Бога, і знаки їм були потрібні, щоб повірити у Його всемогутність. Нині, коли ми в переважній більшості з дитинства виховуємося у вірі, нам не потрібні ці зовнішні прояви, бо ми маємо Євангеліє як свідчення про Христа і те, що Господь дійсно Всемогутній”, – сказав архієрей.

Також архієпископ Нестор вручив нагороду заступникові міського голови Тернополя Леоніду Бицюрі, заслуги якого перед Православною Церквою України та побожним народом Блаженнійший Епіфаній відзначив благословенною грамотою.

Владика привітав віруючих з неділею, причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та закликав на всіх Боже благословіння.