Архієрейське богослужіння у 18-ту неділю після П’ятидесятниці

20 жовтня 2019 року, у 18-ту неділю після П’ятидесятниці, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відвідав парафію Святого Духа в селі Гаї Гречинські Тернопільського району, де звершив Божественну літургію. Напередодні, в суботу, владика Нестор молився на Всенічному бдінні в каплиці кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м. Тернополя. 

Під час літургії Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму Святого Духа прот. Василь Мокрицький і запрошене духовенство.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Багато парафіян цього дня прийняли таїнство Сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господніх.

Після Літургії архієрей разом з духовенством звершив чин малого освячення води та освятив хрест біля храму.

На завершення архієпископ Нестор звернувся до присутніх з архіпастирським словом на тему євангельського читання про воскресіння Ісусом Христом сина наїнської вдови. Архієрей наголосив на тому, що Господні любов і милосердя можуть проявлятися по-різному і завдяки яким Він приготував для нас небесні оселі в Його Царстві.

“Господня любов є тим величним даром, який Він посилає всім людям. І якби Господь був не люблячим батьком, а справедливим суддею, то через вчинені гріхи жоден з нас не дожив би. Але по своїй любові Господь чекає на наше покаяння і дає можливість прийти до спасіння вічного”, – сказав владика.

Архіпастир закликав усіх молитися не стільки за земні, скільки за духовні потреби і щодня роблячи добрі справи ставати кращими і ближчими до Бога.

Також владика Нестор церковними грамотами відзначив низку парафіян.

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.