Архієрей звершив Велике повечір’я з читанням 4-ї частини Покаянного канону прп. Андрія Критського

5 березня 2020 року, в четвер першої седмиці Великого посту, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор звершив Велике повечір’я з читанням четвертої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Богослужіння відбулося у тернопільському Свято-Пантелеймонівському храмі. Архієреєві співслужили настоятель храму протоієрей Михаїл Бугай, завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич і клірик храму, секретар канцелярії протоієрей Сергій Росіцький. 

Перед богослужінням священники храму св. великомученика і цілителя Пантелеймона ознайомили правлячого архієрея з ходом будівництва храму.

Відповідно до богослужбового уставу Православної Церкви на початку Великого посту протягом чотирьох днів читається Великий покаянний канон, написаний преподобним Андрієм Критським. Цей канон особливий тим, що його зміст спонукає віруючих до роздумів над власним життям, схиляючи до покаяння. Сам канон сформований у формі діалогу людини зі своєю душею, а у тексті наводяться різноманітні епізоди зі Старого і Нового Завітів, котрі спонукають до відповідного настрою.

Більше фото – на сторінці єпархії у фейсбуці.