Архієпископ звершив чин постригу у рясофори у Свято-Амфілохіївському монастирі

Автор:

5 квітня 2019 року Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, відвідав Свято-Амфілохіївський монастир у с. Мала Іловиця Шумського району. Його Високопреосвященство звершив чин постригу у рясофори над послушником Іваном Кошелем і нарік йому монаше ім’я Никон на честь преподобного Никона, ігумена Києво-Печерського, пам’ять якого Церква вшановує 5 квітня.

Чин постригу було звершено в присутності насельника монастиря монаха Митрофана, завідувача канцелярією єпархії священика Володимира Зубілевича, батьків монаха Никона.

Владика Нестор привітав монаха Никона з подією, яка стала початком його нового духовного життя.

“Звичайно, що є багато спокус, багато скорбот, які будуть приходити, але з Божою допомогою за заступництвом преподобного отця нашого Амфілохія, який подвизався на цьому місці і залишив нам його як місце присутності Божественної благодаті, ти будеш зростати в пості й молитві й любові до Бога. Нехай Господь благословляє і допомагає тобі у твоєму подвизі, щоб він привів до спасіння тебе і тих людей, за яких ти будеш молитися”, – сказав архієпископ Нестор.

Також архієрей оглянув стан будівництва братського корпусу Свято-Амфілохіївського монастиря в рідному селі преподобного Амфілохія Почаївського.

Більше фото – на сторінці єпархії у фейсбуці.