Архієпископ Нестор звершив святкове Богослужіння у Бедриківцях Заліщицького району

Автор:

120 листопада, у неділю 22-гу по П’ятидесятниці, у переддень свята Собору Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, з архіпастирським візитом відвідав Свято-Михайлівську парафію с. Бедриківці Заліщицького благочиння.

При вході до храму владику Нестора короваєм і словами вітань зустрічали юні парафіяни.

На запрошення настоятеля Свято-Михайлівського храму свящ. Андрія Вирозуба архієпископ Нестор звершив урочисту Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужили Заліщицький благочинний прот. Михайло Бубнів, настоятель храму о. Андрій Вирозуб і чисельне запрошене духовенство Заліщицького і Борщівського благочинь.

Цього святкового дня вознести молитви до Бога прийшли багато мешканців Бедриківців. Серед причасників Святих Тіла і Крові Господньої були наймолодші парафіяни.

По завершенні Літургії архієпископ Нестор благословенними грамотами відзначив жертводавців.

Опісля Його Високопреосвященство у супроводі сонму духовенства на подвір’ї храму відслужив панахиду біля символічної могили спочилого колишнього настоятеля Свято-Михайлівського храму митрофорного протоієрея Василя Вирозуба.

2019181711121314151687654321