Архієпископ Нестор звершив чин похорону загиблого за Україну Героя Віталія Промовича

Автор:

11 листопада 2022 року Підволочиська громада попрощалася з 32-річним воїном Віталієм Промовичем, який загинув в боях на Донеччині 3 листопада. Загиблий воїн служив військовим медиком в лавах однієї з десантно-штурмових бригад ЗСУ.

Провести Героя в останню путь прийшли односельці, знайомі, друзі, побратими Віталія. Над домовиною схилилася мати з батьком, без батька залишилися двоє малолітніх діток.

Заупокійне богослужіння та чин похорону полеглого за Україну Героя звершив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

Заупокійне богослужіння відбулося у Свято-Троїцькому соборі Підволочиська.

“Віталій жив спокійним життям і не прагнув бути Героєм, так би це і було, якби не війна. Війна є випробуванням любові до України. Віталій прийняв цей виклик сміливо і щиро, боровся за Україну до свого останнього подиху”, – сказав архіпастир у слові прощання з полеглим Героєм.

Владика Нестор нагадав, що потрібно щоденно молитовно трудитися, ревно просячи Господа Бога за довгоочікуваний мир та перемогу над ворогом.

Вічна пам’ять новопереставленому Героєві, воїну Віталію Промовичу! Нехай Господь оселить його душу, де всі святі спочивають!

Фото з фейсбук-сторінки Підволочиської селищної ради.