Архієпископ Нестор звершив чин похорону полеглого в боях за Україну воїна Василя Бумби (відео)

Автор:

У п’ятницю, 1 квітня 2022 року, у Збаражі провели в останню путь земляка Василя Бумби, котрий віддав життя у боротьбі з російськими окупантами. Тіло воїна зустріли поблизу Збаража 31 березня, ввечері сусіди мали змогу з ним попрощатись у дворі будинку, що на вул. Грушевського. Панахиду за загиблим Героєм відправили в храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

Поминальна служба і чин похорону загиблого Героя відбулися у тому ж Успенському храмі у Збаражі. Богослужіння звершив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. Архієреєві співслужили клірики Збаразького благочиння.

Провести Василя Бумбу в останню путь прийшли його рідні, друзі, земляки, товариші по службі.

Василь Михайлович Бумба народився у Збаражі 21 березня 1980 року. Закінчив місцеве ПТУ №25 за фахом водій-тракторист. У лютому 2015 року був призваний по мобілізації, служив у складі 80-ї десантно-штурмової бригади. В березні 2016-го – звільнився із лав ЗСУ, у 2017 році. підписав контракт, до серпня 2019-го служив у складі 24-ї бригади. Весь час, від 2015 і до 2019 року, з перервою у рік, був на передовій, у зоні АТО і ООС. Має відзнаки учасника бойових дій та Президента України за участь в АТО.

Коли почалася повномасштабна війна, пішов у військкомат, не чекаючи викликів. На місці служби потрапив під ракетний обстріл, отримав важкі поранення. Його доправили до шпиталю на Львівщині. Вночі 30 березня серце Василя зупинилося.

У Героя залишилися мама і прикутий хворобою до ліжка батько, а також – сестра і син.

Фото Сергія Балуцького та Івана Бородайка.