Архієпископ Нестор звершив богослужіння за спокій душі наймолодшого Героя Небесної Сотні

20 лютого 2020 року в Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі вшанували пам’ять наймолодшого Героя Небесної Сотні, студента коледжу Назарія Войтовича та всіх Героїв Небесної Сотні.

На запрошення дирекції у день шостої річниці трагічної загибелі Героя на київському Майдані Незалежності під час Революції Гідності архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор звершив заупокійне богослужіння. Його Високопреосвященству співслужили клірики єпархії прот. Василь Мокрицький, прот. Михаїл Бугай, прот. Сергій Росіцький і прот. Сергій Стельмах.

Вшанувати пам’ять Назарія і помолитися за спокій його душі прийшли рідні і друзі наймолодшого Героя України, викладачі і студенти коледжу, небайдужі тернополяни.

У повчальному слові до присутніх архієпископ Нестор згадав події на київському Майдані у лютому 2014 року. Архієрей закликав пам’ятати страшні сторінки історії України і подвиг понад сотні мирних протестувальників, які були жорстоко вбиті тодішньою проросійською владою.

Владика Нестор наголосив на тому, що ті, хто після розстрілів на Майдані став Небесною Сотнею, нині перед Престолом Божим моляться за кращу долю нашої держави. І обов’язок кожного з нас – молитися за спокій душ невинно убієнних учасників Революції Гідності та захисників України від російської агресії на Донбасі.

Також ми маємо просити у Господа, аби зберіг українських військових від ворожих куль, допоміг їм живими й неушкодженими, з перемогою повернутися додому.

Зі словами подяки за участь у поминальному заході до присутніх звернувся директор ТКТЕК Василь Миколайович Мулярчук. Студенти коледжу у віршах і піснях, присвячених Героєві,вшанували пам’ять Назарія Войтовича.

Фото надано дирекцією ТКТЕК.