Архієпископ Нестор звершив богослужіння у храмі Собору Пресвятої Богородиці у Чемерівцях

21 липня 2021 року, коли Православна Церква відзначає явлення ікони Пресвятої Богородиці Казанської (1579), на запрошення настоятеля протоієрея Михайла Дмитріва, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор звершив Божественну літургію у храмі Собору Пресвятої Богородиці смт Чемерівці Хмельницької області. Його Високопреосвященству співслужив єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, духовенство Хмельницької та Тернопільської єпархій.

 
За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.
 
Під час богослужіння до святих Таїнств Покаяння та Євхаристії приступили віруючі парафіяни, серед яких було багато діточок, інформує пресслужба Хмельницької єпархії.
 
У кінці богослужіння було освячено настінні розписи храму: архієпископ Нестор та єпископ Павло виголосили молитви на освячення ікон та окропили їх святою водою.
 
По завершенні богослужіння владика Павло подякував архієпископу Тернопільському і Кременецькому Нестору за візит та спільну молитву, привітав усіх присутніх зі святом і побажав, щоби благодать Святого Духа зійшла в цей величний день на людей, очищаючи від усякої скверни, і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя.
 
Також з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом настоятеля парафії протоієрея Михайла Дмитріва було відзначено високою церковною нагородою – орденом архістратига Михаїла (ІІ ступеня), а найбільш активні парафіяни храму отримали благословенні грамоти Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія.
 
Завершилося богослужіння уставним многоліттям.