Архієпископ Нестор заклав наріжний камінь храму Всіх святих землі Української в Бучачі

Автор:

У неділю двадцять сьому після П’ятидесятниці, 26 грудня 2021 року, святих праотців, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з архіпастирським візитом відвідав Бучацьке благочиння. Архієрей звершив освячення й закладення наріжного каменя храму на честь Всіх святих землі Української. Також Високопреосвященнійший владика освятив хрест на місці будівництва храму, який постане у Бучачі.

Архієреєві співслужили Бучацький благочинний протоієрей Андрій Шкварок, Заліщицький благочинний протоієрей Михайло Бубнів, настоятель парафії Всіх святих землі Української протоієрей Юрій Матвіїшин, секретар єпархіальної канцелярії протоієрей Сергій Росіцький, запрошене духовенство.

Закладаючи наріжний камінь храму, архієрей висловив сподівання, що вже найближчим часом з Божою допомогою мешканці Бучача матимуть змогу молитися в новозбудованому храмі на честь Всіх святих землі Української.

Новий храм у Бучачі спорудять у пам’ять про Героїв Небесної Сотні, воїнів ООС, воїнів-афганців та всіх, хто поклав життя за Україну. 

Фото диякона Миколи Заяця.

Більше світлин з події – на сторінці єпархії у фейсбуці.