Архієпископ Нестор з кліриками єпархії взяв участь у чині похорону митрополита Антонія

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 26 березня 2021 року відвідав місто Хмельницький, де у кафедральному храмі на честь святого апостола Андрія Першозваного звершив чин похорону новопреставленого митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія (Махоти).

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили митрополит Луцький і Волинський Михаїл, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Ужгородський і Хустський Кирил, єпископ Дунаєвецький Марк, єпископ Шепетівський Адріан і єпископ Херсонський і Каховський Борис.

За богослужінням молилося духовенство Хмельницької єпархії, паства, представники місцевої влади та близькі спочилого владики Антонія.

Перед початком відправи Його Блаженство звернувся до присутніх зі словом.

«Владика Антоній з дитинства любив Бога й обрав непростий та тернистий священничий шлях і добре потрудився у нашій помісній, вже визнаній, Українській Православній Церкві.

Він був доброю, мудрою і відповідальною людиною, володів багатьма якостями, якими повинен володіти справжній пастир Церкви Христової. І сьогодні пам’ятником на його могилі буде наша з вами любов, яку ми можемо передати через щиру молитву – нашому співбрату, архієрею, другу і пораднику, який відійшов у вічність», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Після прощання приснопам‘ятного митрополита Антонія було поховано на подвір‘ї біля храму.

Пресслужба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).