Архієпископ Нестор взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України

Автор:

324 серпня 2017 року, у День 26-ї річниці відновлення Незалежності України, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор взяв участь в урочистих заходах з нагоди головного державного свята країни.

Святкування з нагоди 26-ої річниці з Дня Незалежності України відбулося у Збаражі. Розпочалися урочистості з молитви за Україну перед пам’ятним знаком жертвам тоталітарного режиму. У співслужінні соборного духовенства Збаразького благочиння владика Нестор відслужив молебень.

Разом з чисельним духовенством молилися голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, керівництво міста, Збаразького району, місцеві мешканці і гості свята.

У повчальному слові до присутніх архієпископ Нестор привітав усіх з головним державним святом і наголосив на тому, що й нині ми продовжуємо боротьбу за Незалежність України.

“Знову на українську землю прийшов окупант, який хоче знищити її. Але жоден агресор не матиме в цьому успіху, бо нас у боротьбі за Україну благословляє Господь”, – зазначив владика Нестор.

Владика закликав у цей святковий день згадати тих, хто поклав життя на вівтар України, хто нині захищає її східні рубежі від російського агресора.

Нехай сьогодні і по всі дні нашого життя Господь благословляє нас, і за Його благословенням ми будемо мати єдиний народ, єдину сильну державу, єдину Помісну Церкву і займемо гідне місце серед європейських народів”, – додав архієпископ Нестор.