Архієпископ Нестор взяв участь в урочистостях з нагоди 135-річчя освячення храму Трьох Святителів ЧНУ

Автор:

612 лютого 2017 року, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять трьох великих вселенських учителів і святителів – Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, взяв участь в урочистостях з нагоди 135-річчя з дня освячення храму Трьох Святителів Чернівецького Національного університету ім. Юрія Федьковича.

Святкове богослужіння очолив Високопреосвященнійший Епіфаній, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський, Патріарший намісник, голова Синодального управління у справах духовної освіти. Йому співслужили: архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій, багаторічний викладач Богословського відділення, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, єпископ Коломийський і Косовський Юліан, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, представники духовних навчальних закладів УПЦ Київського Патріархату. Про це повідомляється на сайті Богословського відділення ЧНУ.

Цього дня університетський храм був переповнений молільниками, серед яких були Генеральний консул Румунії Елеонора Молдован та почесний консул Австрії Сергій Осачук, депутат Верховної ради Максим Бурбак, представники місцевої влади, викладачі, студенти та випускники Богословського відділення ЧНУ.

На запричасному стиху з проповіддю до присутніх у храмі студентів і парафіян звернувся студент 5 курсу Микола Заяць.