Архієпископ Нестор взяв участь в урочинах з нагоди Дня Служби безпеки України

Автор:

26 березня 2018 року на запрошення керівництва управління СБУ в Тернопільській області архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор взяв участь в урочистих заходах з нагоди 26-ї річниці з дня створення Служби безпеки України. Від імені духовенства єпархії в урочинах також взяв участь протоієрей Руслан Притула.

Владика Нестор привітав колектив обласного управління СБУ з професійним святом, подякував за те, що співробітники служби захищають суверенітет України на Сході держави і ведуть боротьбу із сепаратистами й запобігають диверсіям на мирній території країни.

Архієрей зауважив, що православні християни моляться за тих, хто боронить Батьківщину від зовнішніх і внутрішніх ворогів, і закликав Господнє благословення на весь особовий склад управління СБУ в Тернопільській області.

З нагоди свята керуючий єпархією подарував начальникові управління Віталієві Найді  ікону Покрова Пресвятої Богородиці, побажавши, щоб Владичиця наша Богородиця подала захисникам України мир і здоров’я та берегла їх від усякого зла.

Фото прес-служби УСБУ в Тернопільській області.