Архієпископ Нестор взяв участь в обговоренні питання створення Української помісної Церкви на телеканалі ТТБ (відео)

Автор:

Screenshot_4 Програму “Що робити?” в прямому ефірі на телеканалі ТТБ у четвер, 16 лютого, присвятили створенню Української помісної православної Церкви. В обговоренні питання взяли участь керуючий Тернопільською єпархією Української православної Церкви Київського Патріархату Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української автокефальної православної Церкви Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, протоієрей Віталій Козак, декан Тернопільський, синкел з питань стратегій і розвитку церкви Тернопільсько-Зборівської архієпархії Української греко-католицької Церкви.

Гостями іншої студії телеканалу були доктор історичних наук Ярослав Стоцький, представник Всеукраїнського об’єднання “За помісну Україну” Юрій Юхновський та начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської облдержадміністрації Ігор Кульчицький.

Учасники програми говорили про проблеми об’єднавчого процесу Церков, пошук шляхів до подолання розділення українських православних і створення Української помісної Церкви, що є актуальним упродовж більш ніж двадцяти десятиліть – з часу здобуття Україною незалежності. До дискусії долучилися й глядачі програми.