Архієпископ Нестор взяв участь в Об’єднавчому Соборі Українського Православ’я в Києві

Автор:

15 грудня 2018 року відбувся Об’єднавчий Собор Українського Православ’я, в якому взяли участь церковні ієрархи, священики та миряни. В роботі Собору взяв участь керуючий Тернопільською єпархією Високопреосвященнійший архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

Разом з архієреєм в роботі Об’єднавчого Собору взяли участь делегати від Тернопільської єпархії економ єпархіального управління, настоятель храму святих мучеників страстотерпців Бориса і Гліба в Тернополі протоієрей Руслан Притула і староста кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени Юрій Іванович Петрик.

Багато паломників із духовенства та мирян Тернопільської єпархії разом з десятками тисяч людей з усіх областей України зібралися на Софійській площі в очікуванні результатів Об’єднавчого Собору.

Об’єднавчий Собор прийняв Статут Православної Церкви України та обрав предстоятеля – Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Відповідно до статуту ім’я предстоятеля автокефальної помісної Православної Церкви України підноситься у всіх храмах Церкви за формулою “Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України”.

Фото прес-центру Православної Церкви України.