Архієпископ Нестор взяв участь у заходах з нагоди 102-ї річниці Акту Злуки

22 січня 2021 року на межі Тернопільської і Хмельницької областей краяни відзначили 102-у річницю Акту Злуки УНР і ЗУНР та День Соборності України. Участь в урочистих заходах взяли архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, Підволочиський благочинний протоієрей Тарас Махніцький, духовенство єпархії.
 
Святкова колона від Тернопільської області, у складі якої були народний депутат України Іван Чайківський, голова обласної ради Михайло Головко, перший заступник голови Володимир Болєщук, заступник голови Ігор Сопель, депутати обласної ради, Тернопільської районної ради, місцевих рад, пройшла Підволочиськом до мосту через річку Збруч, який нині єднає дві області – Тернопільську та Хмельницьку, інформує пресслужба Тернопільської обласної ради.
 
На середині моста зустрілись колони областей-сусідів, обмінялись короваями та, як вже стало доброю традицією, з’єднали дві частини державного прапора: з тернопільської сторони – жовту і хмельницьку – блакитну.
 
Урочисті заходи розпочались хвилиною мовчання в пам’ять Героїв Небесної Сотні, тих, хто загинув, захищаючи Україну на Донбасі, а також усіх, хто віддав життя заради незалежності та соборності нашої держави.
 
Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор та духовенство з Тернопілля та Хмельниччини відправили молебень за соборність та єдність України.
 
Фото пресслужби Тернопільської обласної ради та зі сторінки Михайла Головка у фейсбуці.