Архієпископ Нестор взяв участь у хіротонії єпископа Ольвійського Епіфанія

Автор:

26 травня 2019 року, у неділю п’яту після Пасхи, Свято-Михайлівський Золотоверхий кафедральний собор відзначив 19-ту річницю відновлення. У цей день Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у Золотоверхому кафедральному соборі.

За Літургією було звершено архієрейську хіротонію архімандрита Епіфанія (Дімітріу) на єпископа Ольвійського.

Митрополиту Епіфанію співслужили ієрархи Помісної УПЦ, серед яких архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор та представники Вселенського Патріархату митрополит Гальський Емануїл та митрополит Адріанупольський Амфілохій.

Після відпусту предстоятель Православної Церкви України звернувся до нового співбрата єпископа Епіфанія з настановчим словом.

Напередодні, 25 травня Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Всенічне бдіння в кафедральному храмі Православної Церкви України – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Його Блаженству співслужив численний єпископат, зокрема й архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор та духовенство єпархії, представники Вселенської Патріархії та монастирів Афону.

Наприкінці богослужіння відбулося наречення архімандрита Епіфанія (Дімітріу) на єпископа Ольвійського для грецьких православних парафій в Україні, якого було призначено рішенням Священного Синоду від 24 травня 2019 року (Журнал №26).

За матеріалами сайтів Православної Церкви України та Свято-Михайлівського Золотоверхого чоловічого монастиря.