Архієпископ Нестор вшанував пам’ять провідника ОУН Степана Бандери

Автор:

1 січня 2022 року в Тернополі вшанували пам’ять українського героя Степана Бандери з нагоди 113-ї річниці з дня його народження. Біля пам’ятника провіднику Організації українських націоналістів зібралися представники духовенства, влади, громадські активісти.

Літію за українським політичним діячем очолив архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор. З владикою Нестором молилися завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич, клірики Тернопільського благочиння єпархії, а також представники духовенства Української Греко-Католицької Церкви, голова обласної ради Михайло Головко, представники обласної та міської влади, учасники національно-визвольних змагань, ветерани УПА, тернополяни.

По завершенні богослужіння архієпископ Нестор зазначив, що Степан Бандера всім своїм життям засвідчив, що неможливо любити Україну і не любити Бога. Степан Бандера для кожного з нас повинен бути прикладом для наслідування у щирості і самовідданості у боротьбі за волю і незалежність, навіть якщо для цього потрібно буде віддати своє життя.

Світлини зі фейсбук-сторінки Михайла Головка.