Архієпископ Нестор відвідав Хрестовоздвиженський храм с.Чайчинці Лановецького району

Автор:

27 вересня 2018 року, у свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, на запрошення настоятеля  свящ. Миколая Редька, відвідав із архіпастирським візитом Хрестовоздвиженський храм с.Чайчинці Лановецького району. 

На церковному подвір’ї свого архіпастиря першими зустріли молоді парафіяни, котрі піднесли владиці Нестору запашний коровай.

 

Архієпископ Нестор у день цього великого християнського та храмового місцевого свята очолив Божественну літургію у співслужінні настоятеля свящ. Миколая Редька, благочиного Лановецького району прот. Ігоря Шаринського та запрошеного духовенства.

У цей день багато прихожан храму прийняли таїнство Сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої. 

Владика Нестор нагородив ювілейними медалями “1030 років хрещення Руси-України” настоятеля храму  свящ. Миколая Редька, Ботринчука Бориса Леонідович, Денисюк Василя Олексійовича і благословенними грамотами церковний комітет та церковний хор Хрестовоздвиженського храму с.Чайчинці Лановецького району.

Після відправи Божественної літургії відбулося єлеопомазання і традиційна хресна хода довкола храму з окропленням освяченою водою. А завершилося богослужіння заупокійною літією за покійними священиком  Іосифом Веселовським та  митроф. протоієреєм  Володимиром Павлусяком, які у свій час служили Богу, Церкві та людям у цьому селі.