Архієпископ Нестор відслужив панахиду за прот. Андрієм Яцківим

У понеділок, 10 лютого 2020 року, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відслужив панахиду над тілом покійного протоієрея Андрія Яцківа, який упокоївся 31 січня на 87-му році життя.

Богослужіння відбулося у храмі святої преподобної Параскеви в селі Соколові Теребовлянського району, де отець Андрій служив до виходу на спокій у 2017 році.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Мирон Гах, завканцелярією протоієрей Володимир Зубілевич, Теребовлянський благочинний протоієрей Василь Олійник, Скалатський благочинний протоієрей Віктор Борисюк, Підгаєцький благочинний протоієрей Петро Федів, представники духовенства Тернопільської, Тернопільсько-Бучацької, Тернопільсько-Теребовлянської та Одеської єпархій.

Наприкінці богослужіння про життєвий шлях приснопам’ятного протоієрея Андрія Яцківа розповів Підгаєцький благочинний протоієрей Петро Федів.
 
 Чин священичого похорону відбудеться у вівторок, 11 лютого, о 9 год у тому ж храмі.

Митрофорний протоієрей Андрій Яцків народився 13 грудня 1933 року в м. Підгайцях Тернопільської області. Помер 31 січня 2020 року в Іспанії, де перебував у родині доньки.