Архієпископ Нестор відслужив літію за провідником ОУН Степаном Бандерою

Автор:
dsc_0264

1 січня 2016 року в Тернополі вшанували пам’ять українського героя Степана Бандери з нагоди 108-ї річниці з дня його народження. Біля пам’ятника провіднику Організації українських націоналістів зібралися представники духовенства, влади, громадські активісти.

Літію за українським політичним діячем очолив архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор. З владикою Нестором молилися благочинний м. Тернополя прот. Борис Солтис, представники духовенства Української Автокефальної Православної та Української Греко-Католицької Церков, очільники області Степан Барна і Віктор Овчарук, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, учасники національно-визвольних змагань, ветерани УПА.

По завершенні богослужіння архієпископ Нестор, звертаючись до присутніх, зазначив, що весь життєвий шлях Степана Бандери освячений його палкою любов’ю до України, яку він не приховував навіть у найважчі для нашого народу часи. Будучи сином священика, Степан Бандера всім своїм життям засвідчив, що неможливо любити Україну і не любити Бога. Адже саме любов до України і любов до Бога є тими двома крилами, на яких людина підіймається над буденністю і обивательством і завдяки яким можна стати Українцем у найвищому розумінні цього слова. Тому Степан Бандера для кожного з нас повинен бути прикладом для наслідування у щирості любові до Бога, любові до України і самовідданості у боротьбі за волю і незалежність, навіть якщо для цього потрібно буде віддати своє життя.

dsc_0230
 
dsc_0231
 
dsc_0242
 
dsc_0254
 
dsc_0282
 
dsc_0251
 
dsc_0281
 
dsc_0305